Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A ja wyjeżdżam od strony Bełżyc i w końcu się nie martwię że ktoś mnie zepchnie pod Kościół
Tak, tylko że jak wracasz to stoisz 3 razy dłużej żeby do tych świateł dojechać. Ostatnio jadę od Bełżyc i widzę że korek jeszcze większy a ludzie samochodami omijają światła za kościołem. To jest lepiej, czy nie ? Dlaczego na Bełżyce nie zrobili dłuższego zjazdu i to już trochę poprawiłoby ruch i 2 pasy prosto od świateł przy J Pawła to rozładowałoby korek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja wyjeżdżam od strony Bełżyc i w końcu się nie martwię że ktoś mnie zepchnie pod Kościół
Tak, tylko że jak wracasz to stoisz 3 razy dłużej żeby do tych świateł dojechać. Ostatnio jadę od Bełżyc i widzę że korek jeszcze większy a ludzie samochodami omijają światła za kościołem. To jest lepiej, czy nie ? Dlaczego na Bełżyce nie zrobili dłuższego zjazdu i to już trochę poprawiłoby ruch i 2 pasy prosto od świateł przy J Pawła to rozładowałoby korek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie robić źle, zrobić coś też źle, dajcie spokój skrzyżowanie zmieniło się nie do poznania, wreszcie prawdziwe przejścia dla pieszych, oświetlenie i włączyć się do ruchu można spokojnie od strony Belżyc, a że czasami korki to wszędzie się może zdarzyć. Pozdrawiam pracowników UM, nie martwcie się nie wszyscy tak myślą jak moi przedmówcy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie prezydencie Żuk, niech Pan w końcu zdymisjonuje tego szkodnika Kieliszka. Czego się nie dotknie to totalna klapa. Dzięki Panu tyle się dzieje w Lublinie, jak nigdy wcześniej. Ale takie nieprzemyślane decyzje jak to skrzyżowanie na rok przed otwarciem obwodnicy to krecia robota. Wywalone w błoto miliony, zagotowani kierowcy potencjalni Pana wyborcy tego nie zapomną. Zwłaszcza że to nie pierwsze pseudo ulepszenie organizacji ruchu w naszym mieście pod nieudacznym nadzorem Kieliszka. Żaden artykuł nie ma tyle komentarzy co ten co świadczy o wadze problemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, jeżdżę tędy codziennie. Rzeczywiście pasy są zbyt wąskie, ale na litość Boską robią obwodnicę i za niedługo te TIR-y znikną z tego miejsca. A że były korki? Przeczytajcie uważnie, kiedy to było! Polakom zawsze źle. Najpierw niech się kierowcy nauczą porządnie jeździć. Raz, że stoją po 3 metry od siebie, co przy 100 samochodach daje 300 metrów dłuższy ciąg aut, a dwa, że dźwigni biegów nie szuka się, kiedy zielone światło świeci już pół minuty! Jedynym ułatwieniem może tu się okazać minutnik, pokazujący, ile sekund zostało do zapalenia kolejnego koloru światła. KIEROWCY, zacznijcie myśleć, a przestańcie narzekać. Jeżdżę codziennie i choć jest ciasno, to nie tragicznie. Kiepskiej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy. Dobry kierowca sobie bez problemu radzi na tym slrzyżowaniu. Błędem jest chodnik wzdłuż jezdni i słupki!!!! Odsunąć chodnik i zlikwidować słupki i każdy TIR się zmieści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie prezydencie Żuk, niech Pan w końcu zdymisjonuje tego szkodnika Kieliszka. Czego się nie dotknie to totalna klapa. Dzięki Panu tyle się dzieje w Lublinie, jak nigdy wcześniej. Ale takie nieprzemyślane decyzje jak to skrzyżowanie na rok przed otwarciem obwodnicy to krecia robota. Wywalone w błoto miliony, zagotowani kierowcy potencjalni Pana wyborcy tego nie zapomną. Zwłaszcza że to nie pierwsze pseudo ulepszenie organizacji ruchu w naszym mieście pod nieudacznym nadzorem Kieliszka. Żaden artykuł nie ma tyle komentarzy co ten co świadczy o wadze problemu.
  Popieram. A wraz a nim całe naczialstwo ZDiM za krecią robotę. Nawet w nocy na Kraśnickich się stoi na czerwonych mimo że drogi podporządkowane są puste lecz mają zielone - tak działa inteligentny system za ileś tam milionów zł z pieniędzy podatników. Zrobił Pan wiele dla Lublina, niech Pan zrobi jeszcze więcej - kopnie szkodników w tyłek tak, by wylądowali na bezrobociu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, dajcie już spokój z tymi pomysłami w sprawie ronda, bo ten debil jeszcze to przeczyta i wymyśli, żeby za skrzyżowaniem dodatkowo rondo zbudować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dało by sie gdyby w porę pomysleć A wystarczyło przerzucić nitkę z Motycz góra w lewo i po ptokach!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie prezydencie Żuk, niech Pan w końcu zdymisjonuje tego szkodnika Kieliszka. Czego się nie dotknie to totalna klapa. Dzięki Panu tyle się dzieje w Lublinie, jak nigdy wcześniej. Ale takie nieprzemyślane decyzje jak to skrzyżowanie na rok przed otwarciem obwodnicy to krecia robota. Wywalone w błoto miliony, zagotowani kierowcy potencjalni Pana wyborcy tego nie zapomną. Zwłaszcza że to nie pierwsze pseudo ulepszenie organizacji ruchu w naszym mieście pod nieudacznym nadzorem Kieliszka. Żaden artykuł nie ma tyle komentarzy co ten co świadczy o wadze problemu.
Ja to się dziwię, że jeszcze Pan Kieliszek nie podał nikogo z was do sądu za zniesławienie. Czy naprawdę jesteście tak umysłowo ograniczeni, że uważacie że on odpowiada za jakąkolwiek inwestycję? Otóż muszę was zmartwić. http://www.um.lublin.pl:443/um/index.php?t=200&id=76263 Pracownik biura prasowego jest tylko od tłumaczenia wyników pracy ratusza przed środkami masowego przekazu. Odpowiadać może tylko za sposób wyrażania myśli, błędy językowe itp. Za sprawy merytoryczne odpowiadają dyrektorzy poszczególnych departamentów na czele z prezydentami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I po co kochani kierowcy wylewacie te swoje żale?,tak tak po co wylewacie teraz te swoje żale.Sokoro sami jesteście winni zaistniałej sytuacji,jeśli jeden z drugim jadąc 19-tką w kierunku Rzeszowa czy Lublina byście póścili jeden czy dwa samochody z 747 w strone Lublina a przy tym korona by wam z głowy nie spadła,to kierowcy jadący od Bełżyc w kierunku lublina nie stali by jak ch*j na weselu,licząc na to czy jeden czy drugi łaskawca pozwoli im sie włączyć do ruchu z drogi podporządkowanej.I dzięki temu nie było by teraz tematu świateł w Konopnicy lub ewentualnego ronda a tak no cóż sory memory ale sami sobie na to zapracowaliście.
popieram, sama tam stałam bardzo wiele razy i liczyłam, że ktoś się zlituje i wpuści mnie na 19-tkę i tu musze powiedzieć, że najczęściej byli to kierowcy tirów lub dostawczaków a osobówki - cóż szkoda gadać. Najlepiej zamknąć wyjazd z 747 bo przecież blokuje się wyjazd  z wielkiego miasta dla wielkich mieszczuchów, dla których 5 minut w korku to straszna tragedia. Sorry, jeżdżę tamtędy codziennie właśnie 19- tką i od włączenia świateł stoję tam najwyżej dwie , trzy minuty za wyjątkiem dwóch pierwszych dni kiedy włączono światła. Ja jestem bardzo zadowolona i wreszcie czuję się na tym odcinku bezpiecznie a, że czasem trzeba dłużej postać - bezpieczeństwo jazdy jest warte tej ceny!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
10 min na przejazd główną, 2 min na podoprządkowane i po sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie robić źle, zrobić coś też źle, dajcie spokój skrzyżowanie zmieniło się nie do poznania, wreszcie prawdziwe przejścia dla pieszych, oświetlenie i włączyć się do ruchu można spokojnie od strony Belżyc, a że czasami korki to wszędzie się może zdarzyć. Pozdrawiam pracowników UM, nie martwcie się nie wszyscy tak myślą jak moi przedmówcy :)
zmartwię cię - poza tobą i zadowolonymi z siebie głąbami z um NIKT nie myśli tak jak wy - że to się "może zdarzyć", że nie wolno krytykować władzy, że "nie dało się lepiej" - to są wszystko tłumaczenia k retynów dla k retynów.  
. Ja jestem bardzo zadowolona i wreszcie czuję się na tym odcinku bezpiecznie a, że czasem trzeba dłużej postać - bezpieczeństwo jazdy jest warte tej ceny!!!
to może wyjmij ze swojej kieszeni 2.5 miliona jak  żeś taka chojna.... Albo przesiądź się w komunikację zbiorową jeżeli się boisz/nie umiesz jeździć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy zrobić światła bezkolizyjne. Ze strony Bełżyc zapala się zielone kiedy auto podjeżdża do skrzyżowania. W innym przypadku non stop zielone na krajowej 19 tce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak urządzili światła na Turystycznej z Kasprowicza to korki sięgały Dworku Grafa ,a od strony Łęcznej okolo 6 km do Łuszczowa,obecnie okresowo wyłączają  i świeci pulsująco pomarańczowe.Korków nie ma z Kasprowicza jakoś wjeżdżają nie ma stluczek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam -jako ekspert od swiatel popieram mozliwosc budowy petli indukcyjnych na 747 z tyze dwoch-jedna blisko skrzyzowania ,a druga 200 m wczesniej,aby sterownik policzyl ile pojazdow juz jest na tej podporzadkowanej Budujac tylko jedna petle przed skrzyzowaniem jest bez sensu gdyz swiatla zmienialy by sie tylko dla 1 auta Bez sensu Ponadto sterownik mozna dowolnie programowac -to taki komputer Najlepsze natomiast rozwiazanie to budowa dwu poziomowego skrzyzowania i po krzyku Troche drozej,ale spokoj na wieki Nie myslcie,ze budowa sygnalizacji jest niedroga...ha,ha Projekt kosztuje setki tysiecy do kilku milionow w zaleznosci od wielkosci skrzyzowania -zobacz np skrzyzowanie podwojne a nawet potrojne-Solidarnosci-kompozytorow-Lubomelska To byl koszt!!!! Budowalem je z kolegami Notabene to bylo pierwsze skrzyzowanie wedlug unujnych dyrektyw Gdzie po uruchomieniu doslownie co 20min byly kraksy,wypadki,a na koniec smiertelny wypadek-Nawet kierowcy zawodowi w tym autobusow ruszali na czerwonym swietle patrzac na sygnalizator nie tuz obok nich-PIERWSZY tylko ten przed nimi na rondzie To byl szok Urzednicy nie chcieli ustapic To byl koszmar!!!!!!!!! cd potem budowai materialy i sa juz miliony zl nawet na malym skrzyzowaniu Drugi temat to budowa sieci dla trolejbusow Coz za nieekonomiczny i nieekologiczne rozwiazanie!!!!! Po co wydawac setki milionow na siec,ktora potem trzeba dogladac i reperowac podczas gdy sa obecnie autobusy na gaz,wodor i co kto chce! Trolejbus jedzie raz na 20 min,ndal jest na uwiezi i nadal spadaja palaki, powietrze tez jest nadal zatrute bo prad musi byc wyprodukowany w ELEKTROWNI NA WEGIEL!!!!!!!!!!! Na dodatek zeszpecenie na wieki krajbraz miasta i dodatkowe niebezpieczenstwo smiertelnego zejscia w razie kolizji -mam na mysli slupy-TYSIACE SLUPOW! sA REGIONY GDZIE WYCINA SIE DRZEWA z poboczy bo to dodatkowe ryzyko dla kierowcow Jezeli chcesz podisac petycje o zatrzymaniu dalszej rozbudowy trolejbusow w Lublinie napisz na email: krzycho@autograf.pl Walczmy z tym b urzednicy sa skorumpowani-tak oni nie sa glupi ,to korupcja! Przypominam ze Lublin ma dlug w wysokosci MILIARDA ZLOTYCH!!!!!!!!!!!!! zATEM PODWYZKA PODATKI NIEUNIKNIONE pOZdrawiam wszystkich trzezwo myslacych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chętnie poznałbym nazwisko tego BARANA który zaprojektował tą sygnalizację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karol.kieliszek@lublin.eu zapraszam do przesłania pozdrowień karolowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...